Üyelik

Hakkımızda


Günceli yakalayan şık tasarımları kaliteli materyallerle buluşturan Dark Seer, kısa sürede ayakkabı e-ticaretinde sayılı Türk markalar arasına girmiştir.

 

Dark Seer, rahatlığa ve şıklığa önem verirken farkını ayakkabı kalitesi ve rahatlığıyla ortaya koymaktadır. Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarında en çok satış yapan yerli üretim markalar arasına girerken, müşteri memnuniyeti oranlarında da üst sıralarda gelmektedir. Dark Seer her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alır.

 

Müşteri memnuniyetinin yanında kulanıcı deneyimine de önem vererek Projesoft ile şuanki web sitemizin çalışmasını tamamlayarak güvenli alışverişi garanti etmekteyiz. I para ile kredi kartı bilgilerinizi tamamen devlet güvencesi altına alarak, www.darkseer.com.tr internet ortamındaki alışverişe güven faktörünü getiren öncü firmalardan olmaktayız.

 

İhracat kanalıyla yerli üretimimizi yurt dışında da duyurmayı arttırmakta ve size en şık tasarımları en kaliteli üretimle sunma tutkusuyla çalışmaya devam etmekteyiz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.